ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO 2 LISTAMI GOŃCZYMI

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO 2 LISTAMI GOŃCZYMI

Gnieźnieńscy policjanci kryminalni zatrzymali 41-latka. Gnieźnianin poszukiwany był 2 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafił do Zakładu Karnego, gdzie odbywa zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Pracujący nad sprawą gnieźnieńscy kryminalni ustalili, że poszukiwany 41-latek wrócił w rodzinne strony. Wcześniej przebywał poza granicami kraju. 10 marca br. został zatrzymany w okolicach Gniezna podczas pobytu w pracy. Mężczyzna na widok policjantów nie krył zaskoczenia.

41-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2014 roku. Poszukiwany był 2 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za uszkodzenie mienia i groźby karalne.

Zatrzymany został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbywa już zasadzoną karę 100 dni pozbawienia wolności.

Previous ZATRZYMANY ZA FAŁSZOWANIE RECEPT
Next OKRADLI SWOJEGO PRACODAWCĘ NA PRAWIE 270 TYS. ZŁ

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale

W Warcie odnaleziono ciało kobiety, prawdopodobnie to Ewa Tylman

W Warcie, w Czerwonaku pod Poznaniem odnaleziono ciało kobiety. Prawdopodobnie jest to poszukiwana od 9 miesięcy Ewa Tylman. Zgadza się wzrost, kolor włosów, a jak na konferencji prasowej przekazał prokurator

Wiadomości

CBA w urzędzie marszałkowskim w Poznaniu

CBA jednocześnie rozpoczyna dziś kontrole wydatkowania środków unijnych w 16 urzędach marszałkowskich w całej Polsce. To pierwsza taka kontrola CBA – systemowa i koordynowana. Równolegle CBA będzie analizowało oświadczenia majątkowe

Wiadomości

Okap wysuwany z blatu – rewolucyjne rozwiązanie dla miłośników czystych linii.

Projektowanie kuchni, która ma być jednocześnie warsztatem kulinarnym i elegancką wizytówką domu, często kończy się poszukiwaniem kompromisu między wydajnością a estetyką. Tradycyjne wyciągi, choć skuteczne, zazwyczaj przecinają przestrzeń, dominując nad