FUNKCJONARIUSZ KRZYSZTOF MROZEK MISTRZEM POLSKI W BRAZYLIJSKIM JU JITSU

FUNKCJONARIUSZ KRZYSZTOF MROZEK MISTRZEM POLSKI W BRAZYLIJSKIM JU JITSU

Policjant KPP w Pile Krzysztof Mrozek zajął I miejsce w VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Ju Jitsu No Gi w kategorii Masters białych pasów w wadze 79,5 kg.

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej w Pile Krzysztof Mrozek wywalczył Mistrzostwo Polski w VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Ju Jitsu No Gi (No Gi – bez kimon). Zawody odbyły się w dniach 4 i 5 marca br. w Luboniu pod Poznaniem. Krzysztof Mrozek zajął 1 miejsce w kategorii Masters białych pasów w wadze 79,5 kg wygrywając 4 walki w swojej wadze 79,5 kg.

Pilski policjant, na co dzień pracujący w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym, trenuje w klubie „Jopek Golden Team” w Pile.

Previous 7 nowych połączeń z lotniska w Poznaniu
Next Zanieczyszczone powietrze sprzyja otyłości?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W CHARYTATYWNYM TURNIEJU SIATKÓWKI

28 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wzięli udział w zorganizowanym na terenie Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Turnieju Piłki Siatkowej pn. „GRAMY DLA DOMASA”.

Wiadomości 0 Comments

Poznań – VIII LO oraz Technikum Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego awansują w rankingu STEM

STEM to skrót od Science, Technology, Engineering, Mathematics. Uczniowie szkół znajdujących się na szczycie tego rankingu uzyskują najlepsze wyniki w zdobywaniu wiedzy z przedmiotów ścisłych. Technikum Komunikacji awansowało w tym

Wiadomości 0 Comments

ZATRZYMANY ZA FAŁSZOWANIE RECEPT

Policjanci ze Starego Miasta zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch za posługiwanie się podrobionymi receptami, jednego za ich fałszowanie. Podejrzany wystawiał recepty na silne leki psychotropowe i przeciwbólowe. Teraz mężczyźni odpowiedzą za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź