IV Regaty Smoczych Łodzi w Pile
10 osad z Piły wzięło udział w IV Regatach Smoczych Łodzi, które odbyły się 19 czerwca. Drużyny walczyły o przechodni Puchar Prezydenta Miasta Piły.
Puchar trafił w ręce zawodników RADER PIŁA. Zeszłoroczny zwycięzca – osada SLAYERS, tym razem uplasowała się na drugim miejscu. Na III miejsce w regatach zapracował zespół PWSZ PIŁA, a jako IV na metę przybyli MOTOCYKLIŚCI.
W zawodach udział wzięły też osady: URZĄD MIASTA PIŁY, GASTRO CENTRUM, OSIEDLA KOSZYCE, WODNIAK, MZK PIŁA oraz NAFCIARZE.
Źródło: pila.pl
Fotografia: J. Oburota
Może to Ci się spodoba
Lech Poznań – Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych
Kolejorz rozpoczął w niedzielę nowy sezon. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci specjalnie utworzonej Strefy Rodzinnej. Przy wejściu od ulicy Bułgarskiej już na stałe czekać będzie morze atrakcji dla
10 kroków by zacząć biegać
Jego cechy charakterystyczne to lekka zadyszka, spocone czoło i szybkie spojrzenia na zegarek. Mówi o rekordach życiowych, startach i podbiegach, strefach tętna, zakresach i innych tematach, co wprowadza zamieszanie w
Florecistki z Poznania mistrzyniami świata
Koniec 2016 r. to dobry czas dla florecistek z Klubu AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W walce o Puchar Świata Juniorek w Lyonie poznańskie zawodniczki potwierdziły swoją świetną