Leszno – ruszył II etap robót przy ul. Dekana

Leszno – ruszył II etap robót przy ul. Dekana

25 lub 26 lipca Wykonawca robót budowlanych w ulicy Jana Dekana rozpocznie Etap II robót, czyli na odcinku czyli na odcinku od wjazdu do stacji benzynowej do wjazdu do sklepu Biedronka. Termin jest uzależniony od warunków pogodowych.  Należy jeszcze położyć nawierzchnię bitumiczną i wykonać chodniki oraz zjazdy.

Oto lista prac wykonanych w ramach I Etapu:

– zakończono roboty rozbiórkowe, krawężniki betonowe,

– wykonano kanalizacje deszczową , sanitarną i wodociągowych

– usunięto kolizje energetyczne

– wykonano oświetlenie uliczne

– wykonano stabilizacje podłoża cementem

– wykonano podbudowę z kruszywa łamanego

– posadowiono rury osłonowe i przewodowe ciepłociągu w pasie drogowym

W dniu rozpoczęcia robót na Etapie II (czyli 25 lub 26 lipca) nastąpi otwarcie odcinka Etapu I. Etap II obejmuje odcinek od wjazdu do stacji benzynowej do wjazdu do sklepu Biedronka.

Etap II robót będzie prowadzony na odcinku od wjazdu do stacji benzynowej do wjazdu do sklepu Biedronka.

 

Więcej na temat robót na stronie leszno.pl

Previous Lech Poznań - Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych
Next Leszno - jakie zmiany czekają uczniów od września

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak zabezpieczyć grzejnik przed dziećmi

Grzejniki do nieodłącznego elementu każdego domu. Niestety, są również źródłem potencjalnego zagrożenia dla dzieci. Dzieci często nie zgłaszają sobie spraw z tego, jakie skutki mogą wyniknąć z dotykania gorącego promiennika.

Wiadomości 0 Comments

OKRADLI SWOJEGO PRACODAWCĘ NA PRAWIE 270 TYS. ZŁ

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zatrzymali 7 osób mających związek z kradzieżą mienia znacznej wartości z terenu jednego z pilskich przedsiębiorstw. Jeden z głównych sprawców trafił na 3

Poznań 0 Comments

Do niedzieli potrwa Francuski Jarmark w Poznaniu

To już czwarty Jarmark Francuski, podczas którego możemy poznać smaki i zapachy znad Loary. Warto odwiedzić Stary Rynek i poczuć niesamowity klimat targu. Kramy pełne są francuskich serów, croissantów, bagietek,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź