Podróż „szyta na miarę”

Chcemy podróżować szybko, możliwie tanio, bezproblemowo i w komforcie. Kupujemy coraz bardziej luksusowe samochody, częściej latamy samolotami, korzystamy z kolei o podwyższonym standardzie. Nie zawsze jednak wykorzystanie popularnych rozwiązań jest możliwe. Większe grupy osób, podróżni o specjalnych potrzebach (np. niepełnosprawni poruszający się na wózkach inwalidzkich), czy ci, którzy chcą mieć pojazd do dyspozycji również u celu podróży muszą poszukiwać innego typu usług transportowych.

Potrzeby klientów motywują przewoźników

Rozwija się nowy model spersonalizowanego transportu. Usługi, które są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klienta to obiekt powszechnego pożądania. Dlaczego?

Andrzej Politowicz, założyciel firmy przewozowej A.S. Politowicz tak ocenia dzisiejszy rynek usług przewozowych – obecnie ceny usług transportowych są ustalane na możliwie najniższym poziomie. Liczna konkurencja w sektorze przewozu osób spowodowała obniżkę cen niemal do granicy rentowności przedsiębiorstw, dlatego dalszych znaczących spadków w tej branży raczej nie należy się spodziewać. Dziś konkurujemy jakością usług i zróżnicowaną ofertą.

Firmy z branży przewozu osób mają w tym zakresie wiele do zaoferowania. Współczesny klient oczekuje komfortu i takiego wyposażenia pojazdów, by podróż nie była czasem straconym. Dużym zainteresowaniem cieszą się przewozy osób o specjalnych potrzebach (osoby niepełnosprawne, czy duże grupy pracowników lub turystów). Coraz istotniejsze staje się poszanowanie dla czasu, który trzeba poświęcić nie tylko na podróż, ale także na jej organizację. Tym potrzebom starają się sprostać nowoczesne firmy przewozowe – mówi Andrzej Politowicz.

as_politowicz_transport

Cenimy własny czas

Współczesne przewozy pasażerskie dostosowują do potrzeb klientów czas odjazdu i przyjazdu do celu. Pojazdy i kierowcy są do dyspozycji podróżujących tak długo, jak wymaga tego zlecający. Możliwe jest też odebranie grupy podróżnych z umówionego, dogodnego dla klientów miejsca, np. z domu, czy z lotniska.

Takie rozwiązania znacznie skracają czas podróży. Nie ma potrzeby analizowania sieci połączeń, dostosowywania się do rozkładu jazdy poszczególnych środków transportu, przesiadania się, gdy ilość bagaży, czy osób czyni ten etap praktycznie niemożliwym.

Jesteśmy wygodni

Drugą cechą, która wpływa na wzrost zainteresowania przewozami indywidualnymi jest chęć komfortowego przemieszczania się. Najbardziej konkurencyjne przedsiębiorstwa przewozowe dysponują pojazdami, które są w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.

Czego możemy wymagać? Wspomniana poznańska firma A.S. Politowicz dysponuje taborem obejmującym kilka kategorii pojazdów, m.in. busy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, samochody o podwyższonym standardzie (z rozkładanymi fotelami, indywidualnymi nawiewami klimatyzacji, systemami audio, itp.). Flota tej firmy to także autobusy pozwalające organizować wycieczki na bardzo wysokim poziomie. Ciekawą pozycją w ofercie tego przewoźnika jest wynajem pojazdów bez kierowcy. To odpowiedź na potrzeby klientów ceniących całkowitą niezależność.

as_politowicz_wycieczki

Potrafimy liczyć

Niejednokrotnie wynajem pojazdu z kierowcą jest bardziej opłacalny, niż korzystanie z kilku różnych środków transportu. Jeśli chodzi o transport osób Poznań przedstawia wyjątkowo zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę. To miasto cieszy się zarówno dobrze rozwiniętą siecią połączeń kolejowych, autobusowych, posiada także port lotniczy, a mimo to funkcjonuje tu kilka przedsiębiorstw świadczących bardziej spersonalizowane usługi przewozowe. Tak duża konkurencja daje możliwość zorganizowania komfortowej podróży za niewielkie pieniądze.

as_politowicz_busy

Lubimy podróżować

Poza wszelkimi innymi powodami, dla których nieregularne przewozy osób cieszą się dużym powodzeniem jest i ten, że lubimy podróżować. Coraz więcej osób decyduje się na samodzielne organizowanie urlopu, poszukuje ekstremalnych przeżyć, uprawia nietuzinkowe sporty. Tego rodzaju pasje związane są z przemieszczaniem się w nietypowe miejsca, nierzadko też z pokaźnym bagażem.

Lubimy wypoczywać w grupie przyjaciół, a przejazd autobusem w znanym sobie gronie jest znacznie przyjemniejszy, niż wyjazd z przypadkowymi osobami.

Lubimy podróżować, nawet, gdy jesteśmy niepełnosprawni i wycieczka stawia przed nami inne wyzwania, niż przed osobami poruszającymi się o własnych siłach.

Takie podróże możliwe są właśnie dzięki przewoźnikom świadczącym usługi na indywidualne zamówienie.

Źródło: materiały prasowe A.S. Politowicz

Previous Swarzędz - Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na terenie ETC Swarzędz
Next Poznań – od dziś nie kursują tramwaje na odcinku ul. Głogowskiej

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

W Komornikach powstaje kolejne centrum dystrybucji sieci Tesco

400 miejsc pracy powstanie w podpoznańskich Komornikach. Tam właśnie trwa budowa trzeciego centrum dystrybucyjnego sieci TESCO w Polsce. Magazyn będzie zapewniał dostawy do 140 sklepów. Ta inwestycja oprócz usprawnienia pracy

Strefa Biznesu 0 Comments

Okienko transferowe ZUS – OFE tylko do 31 lipca!

Okienko transferowe ZUS – OFE otwarte tylko do 31 lipca! Do tego dnia możemy zdecydować, czy całość składki emerytalnej ma być odprowadzana do ZUS, czy przekazywana do OFE. Do tej

Strefa Biznesu 0 Comments

LUX MED inwestuje w markę PROFEMED. Uruchamia placówkę w Poznaniu i planuje kolejne otwarcia

Należąca do Grupy LUX MED marka PROFEMED uruchomiła swoją piątą przychodnię, tym razem w Poznaniu. Jej placówki mają się pojawić również w innych dużych polskich miastach.  – Utworzyliśmy PROFEMED dla naszych klientów, którzy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź