POLICJANCI NA OBCHODACH ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

POLICJANCI NA OBCHODACH ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego. Delegacje służb mundurowych złożyły kwiaty pod pomnikiem na Placu Zwycięstwa oraz wzięły udział w mszy polowej na stadionie przy ulicy Okrzei. Po uroczystościach pilscy policjanci uczestniczyli w pikniku, podczas którego promowali służbę w Policji.

15 sierpnia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Wojska Polskiego, które odbyły się na terenie miasta. Pod pomnikiem na Placu Zwycięstwa kwiaty złożyła delegacja z Komendy Powiatowej Policji w Pile, Szkoły Policji w Pile oraz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Funkcjonariusze wzięli również udział w mszy polowej na stadionie przy ulicy Okrzei. Później odbył się festyn rodzinny z udziałem służb mundurowych, którego organizatorem był Dowódca Garnizonu Piła oraz Starosta Pilski.

Mundurowi z pilskiej komendy przygotowali stoisko promocyjne. Mieszkańcy powiatu pilskiego mogli z bliska przyjrzeć się policyjnym radiowozom, motocyklom, umundurowaniu oraz urządzeniom, które policjanci wykorzystują w codziennej służbie. Każdy z uczestników mógł wsiąść do pojazdu, zobaczyć ich wyposażenie oraz włączyć sygnały świetlne bądź dźwiękowe, z czego bardzo chętnie korzystały dzieci. Podczas festynu policjanci także odpowiadali na pytania dotyczące obowiązujących przepisów.

Funkcjonariusze przygotowali dla najmłodszych wiele niespodzianek. Dzieci otrzymywały od policjantów edukacyjne książeczki, krzyżówki oraz odblaskowe elementy. Policjanci dzielnicowi wykonywali także pamiątkową daktyloskopię.

Previous ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Next SYSTEM POWIADAMIANIA I OSTRZEGANIA SISMS

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„DWIE STRONY SIECI” NA DWORCU GŁÓWNYM PKP W POZNANIU

W ramach programu profilaktycznego „Dwie strony sieci” Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zorganizował akcję prewencyjno – edukacyjną, która odbyła się w hali głównej Dworca Głównego PKP w Poznaniu.

Wiadomości 0 Comments

Studia MBA i EMBA w WSB w Poznaniu. Gdy zależy ci na intensywnym rozwoju umiejętności menedżerskich

Skuteczny menedżer doskonale wie, że musi stale się rozwijać, by nie pozostać w tyle. Z tego względu osoby na stanowiskach kierowniczych powinny dążyć do stałego podnoszenia swoich kompetencji menedżerskich i

Wiadomości 0 Comments

Prezydent Jaśkowiak przyznaje – będzie walczył o Poznań z całą Europą

„Razem powalczmy dla Poznania w rowerowej rywalizacji miast!” – tak na facebook’owym profilu, prezydent Jaśkowiak zachęca Poznaniaków do wzięcia udziału w Cycling Challenge. Cycling Challenge to wyzwanie stawiane przed mieszkańcami

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź