Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina Józef Nowicki zaprasza sympatyków polskiego boksu na spotkanie z Igorem Jakubowskim, zawodnikiem wagi ciężkiej Zagłębia Konin.

Pięściarz Konińskiego Zagłębia będzie reprezentować miasto na igrzyskach po 28 latach przerwy, kiedy w Seulu walczyli szabliści Tadeusz Piguła i Andrzej Kostrzewa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 lipca, o godz. 16.00 na skwerku przed Konińskim Domem Kultury. To wyjątkowa okazja, by tuż przed wylotem sportowca na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, porozmawiać z nim i życzyć powodzenia na ringu.

Źródło: konin.pl
Previous Słupca - nietypowa akcja strażaków
Next Lech Poznań - Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych

Może to Ci się spodoba

Oborniki Wlkp – Formoza Challenge – jedyny taki survival

19 czerwca, o godz. 9:00 rozpoczną się zmagania w ramach survivalu zorganizowanego przez żołnierzy JW Formoza, KRS Formoza oraz firmę Endu Sport. Oprócz emocji związanych z rywalizacją, przygotowano mnóstwo atrakcji

Kolejorz ma nowego sponsora

Kolejne wzmocnienie sponsorskie Kolejorza w tym roku. Grupa Kapitałowa Aforti Holding S.A. przez najbliższy sezon będzie Sponsorem Premium Lecha Poznań. WSPARCIE OD NAJLEPSZYCH We wtorek na INEA Stadionie w Poznaniu

Milan Sitiniansky i Marc – Reiner Schmidt – zwycięscy supermoto

W weekend, na Torze „Poznań” odbyły się zawody supermoto. Poznański tor i Automobilklub Wielkopolski po raz drugi został wybrany na organizatora rund Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź