Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród
W piątek 1 lipca Miasto Leszno rozpoczyna III edycję akcji „Lubię to! Leszno”. Po raz kolejny mieszkańcy Leszna mogą wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest wiele odlotowych nagród. Tak odlotowych jak choćby lot balonem!
„Lubię to! Leszno” już po raz trzeci motywuje mieszkańców do podejmowania wielu różnych aktywności związanych z miastem oraz jego bogatą ofertą kulturalną, edukacyjną, sportową i rekreacyjną. Tym razem nowością w akcji są quizy, w ramach których Leszczynianie mogą wykazać się wiedzą o Lesznie, jego historii, zabytkach i osiągnięciach. Jest to także okazja do błyśnięcia znajomością zasad bezpieczeństwa, ekologii i zdrowego trybu życia.

Podobnie jak miało to miejsce podczas II edycji akcji, całość działań przeprowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnej internetowej platformy aukcyjnej wpiszKod.pl. To tu do 11 sierpnia zostanie przeprowadzonych kilkadziesiąt konkursów. Za udział w akcji uczestnicy będą nagradzani unikalnymi kodami, które będą mogli wymienić na cenne nagrody.
Co ważne, aukcje na platformie wpiszKod.pl odbywają się w czasie rzeczywistym, co dodatkowo podkręca rywalizację, daje uczestnikom ekstra zastrzyk emocji i sprawia, że wygrana smakuje jeszcze lepiej.
Chcesz wziąć udział w quizach i pokazać, jak dobrze znasz swoje miasto? Pobawić się w konkursy? Masz apetyt na nagrody? Wejdź na stronę www.lubieto.leszno.pl i dołącz do zabawy.
Źródło: Urząd Miasta Leszna
Może to Ci się spodoba
Odkurzacz basenowy ręczny, półautomatyczny czy automatyczny – który sprawdzi się najlepiej?
Utrzymanie czystości dna i ścian basenu ogrodowego to jeden z kluczowych elementów wpływających na jakość wody, komfort kąpieli oraz koszty eksploatacji całej instalacji. Nawet najlepsza filtracja i prawidłowa dezynfekcja nie
Poznajesz te osoby? Szuka ich Policja
Policjanci z Krotoszyna poszukują trzech mężczyzn mogących mieć związek z oszustwem, do którego doszło 25 maja br. na jednej z ulic w Krotoszynie. Osoby, które rozpoznają sprawców, prosimy o kontakt
Prezydent Jaśkowiak przyznaje – będzie walczył o Poznań z całą Europą
„Razem powalczmy dla Poznania w rowerowej rywalizacji miast!” – tak na facebook’owym profilu, prezydent Jaśkowiak zachęca Poznaniaków do wzięcia udziału w Cycling Challenge. Cycling Challenge to wyzwanie stawiane przed mieszkańcami
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!