World of Warcraft Valarjar Stormwing Mount – Poradnik

World of Warcraft Valarjar Stormwing Mount – Poradnik

Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że wierzchowiec Valajar Stormwing znajdzie się w Valajar Strongbox, który jest nagrodą za reputację Paragon dla Valajara.

Po osiągnięciu poziomu Exalted z kwalifikującą się frakcją, reputacja Paragon będzie dostępna. Otrzymasz Skrytkę Paragon za każde 10,000 reputacji, które zdobędziesz po osiągnięciu poziomu Exalted.

Możesz znaleźć Valdemara Stormseekera w Stormheim. Przyzna Ci on Paragon, kiedy tylko będzie to możliwe.

Zdobycie Exalted z Valajarem zajmie trochę czasu. Po pierwsze, będziesz musiał ukończyć żółte zadania fabularne w tej strefie. Możesz to zrobić z mapy zwiadowczej Class Order Hall. Jeśli jeszcze go nie odblokowałeś, będziesz musiał rozpocząć Legion questline z Stormwind lub Orgrimmar.

Po zakończeniu fabuły znajdziesz trzy drogi prowadzące do Exalted. Następnie możesz kontynuować zdobywanie repów za Paragon Cache.

Więcej znajdziesz tutaj: Valarjar Stormwing

WORLD QUESTS & EMISSARY CACHES

Ukończenie Światowych Zadań w Stormheim może przynieść Ci od 75 do 250 punktów reputacji. Powinieneś ukończyć wszystkie Światowe Zadania w Stormheim.

Jeśli posiadasz Skrytkę Wysłannika, każdego dnia otrzymasz nową Skrytkę Wysłannika dla jednej z frakcji Legionu. Trwają one 3 dni i możesz mieć do trzech w tym samym czasie. Może to być Valajar. Aby otrzymać 1500 reputacji, po prostu ukończ 4 World Questy w Stormheim. Możesz także ukończyć World Questy w Stormheim, jeśli pojawi się u Ciebie Wysłannik dla Kirin To. Da Ci on dziką kartę, która pozwoli Ci wybrać żeton reputacji.

INSYGNIA REPUTACJI

Możesz zdobyć insygnia Valajara lub większe insygnia Valajara, wykonując misje tabelaryczne w Sali Zakonu.

Można je również zdobyć poprzez ukończenie misji bonusowych w Wielkim Hołdzie Rozbitych Wysp.

KAMIEŃ DUSZY DEMONA

Ten przedmiot jest rzadki i można go zdobyć tylko od elitarnych wrogów w całym Argusie. Po użyciu Demoniczny Kamień Dusz daje 1000 reputacji.

DODATKOWE WSKAZÓWKI

Ze względu na swój rasowy bufor, ludzie otrzymują 10% więcej reputacji z każdego źródła. Aby przyspieszyć zdobywanie reputacji, można skorzystać z wielu buforów reputacji, takich jak WHEE! (DMF jest dostępny przez tydzień każdego miesiąca), WOW Anniversary buff, lub inne mini-świąteczne buffy, takie jak Grim Visage.

Previous Najpopularniejsze mity na temat domów szkieletowych
Next Sprawdzone zabiegi odmładzające dla skóry dojrzałej

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

Zaginęło rodzeństwo z Poznania

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują zaginionego rodzeństwa: 33-letniej Moniki Dudy oraz jej przyrodniego brata Michała Jankowskiego lat 17. Zaginieni ostatni raz widziani byli 22 czerwca na ul.

Wiadomości 0 Comments

DR Construct – Producent Komórek Lokatorskich

Komórki lokatorskie są coraz częściej spotykaną modyfikacją przestrzeni mieszkalnej. Stanowią one bardzo wygodne pomieszczenie magazynowe dla osób posiadających mieszkanie w blokach wielorodzinnych. Jeśli planujesz uruchomić komórki lokatorskie, firma DR Construct

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO SENIORÓW

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, kontynuują spotkania z ostrowskimi seniorami. Profilaktycy spotkali się z seniorami klubu „Optymiści” oraz ośrodka wsparcia „Senior – Wigor” przy ostrowskim MOPS-ie, z którymi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź