Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową po raz drugi w tym roku organizują bezpłatne warsztaty pt. ”Biznesplan dla początkujących – aspekty praktyczne”

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Dwudniowy warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej z Poznania,  które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia biznesplanu.

Warsztaty odbywać się będą w  terminie:

Dzień 1 – 17.11.2016 w godz. 08:00 – 16:30

Dzień 2 – 18.11.2016 w godz. 08:00 – 16:00

Spotkania odbędą się w Wielkopolskiej Spółdzielni „Rolnik” w Poznaniu, Plac Wolności 18 (sala konferencyjna na II piętrze).

Czego można dowiedzieć się podczas spotkań

Program warsztatów jest niezwykle bogaty. Przedsiębiorcy mogą poznać praktyczne aspekty tworzenia biznesplanu, poczynając od przybliżenia najbardziej podstawowych definicji związanych z biznesplanem, przez strukturę dokumentu, planowanie działań marketingowych firmy i jej organizacji, po planowanie finansów, ocenę ryzyka oraz rozwiązywanie najczęściej występujących problemów z planowaniem biznesu.

Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

Bliższych informacji można uzyskać na stronie www.irpoznan.com.pl lub telefonicznie tel. 061 851 78 48 (informacji udziela Iwona Wesołek).

Previous Krystyna Janda i Teatr Polonia w poznańskim plenerze już w sierpniu
Next Ostrów Wielkopolski - podsłuchiwano przewodniczącego RM?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Poznań – Targi Przemysłowe ITM już za tydzień

7 czerwca w Poznaniu rozpoczynają się Targi Innowacje – Technologie – Maszyny. Ekspozycje, konferencje i warsztaty czekają na odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie. Prawdziwą niespodziankę przygotowała firma Abplanalp/Haas. Na stoisku wystawiony

Strefa Biznesu 0 Comments

Czy w deklaracji PIT 36 należy wykazać dotację z urzędu pracy?

Osoby bezrobotne zamierzające otworzyć własną firmę mogą uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy. Zgodnie z zasadami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych dotacja dla bezrobotnego

Strefa Biznesu 0 Comments

Nowocześnie, ekonomicznie i ekologicznie – poznaj carsharing

Mimo że carsharing w krajach Europy Zachodniej jest bardzo popularny, w Polsce usługa ta jest na razie dostępna wyłącznie dla kierowców mieszkających w dużych miastach. To właśnie oni mają szansę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź