Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową po raz drugi w tym roku organizują bezpłatne warsztaty pt. ”Biznesplan dla początkujących – aspekty praktyczne”

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Dwudniowy warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej z Poznania,  które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia biznesplanu.

Warsztaty odbywać się będą w  terminie:

Dzień 1 – 17.11.2016 w godz. 08:00 – 16:30

Dzień 2 – 18.11.2016 w godz. 08:00 – 16:00

Spotkania odbędą się w Wielkopolskiej Spółdzielni „Rolnik” w Poznaniu, Plac Wolności 18 (sala konferencyjna na II piętrze).

Czego można dowiedzieć się podczas spotkań

Program warsztatów jest niezwykle bogaty. Przedsiębiorcy mogą poznać praktyczne aspekty tworzenia biznesplanu, poczynając od przybliżenia najbardziej podstawowych definicji związanych z biznesplanem, przez strukturę dokumentu, planowanie działań marketingowych firmy i jej organizacji, po planowanie finansów, ocenę ryzyka oraz rozwiązywanie najczęściej występujących problemów z planowaniem biznesu.

Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

Bliższych informacji można uzyskać na stronie www.irpoznan.com.pl lub telefonicznie tel. 061 851 78 48 (informacji udziela Iwona Wesołek).

Previous Krystyna Janda i Teatr Polonia w poznańskim plenerze już w sierpniu
Next Ostrów Wielkopolski - podsłuchiwano przewodniczącego RM?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Komu przysługuje urlop okolicznościowy po śmierci bliskiej osoby?

Urlop okolicznościowy, przyznawany z tytułu śmierci członka rodziny, jest szczególnym typem urlopu. W zależności od stopnia pokrewieństwa trwa on jeden lub dwa dni. Co istotne, pracodawca nie ma prawa odmówić

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 1Comments

Poznań – Rozpoczęły się Targi Mody

Za nami pierwszy dzień Targów Mody Poznań. Swoje ubrania, buty, torebki oraz akcesoria oferują wystawcy z 11 państw. Poznańskie Targi Mody potrwają jeszcze 2 dni. Pokaz finałowy odbędzie się w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!