Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową po raz drugi w tym roku organizują bezpłatne warsztaty pt. ”Biznesplan dla początkujących – aspekty praktyczne”

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Dwudniowy warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej z Poznania,  które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia biznesplanu.

Warsztaty odbywać się będą w  terminie:

Dzień 1 – 17.11.2016 w godz. 08:00 – 16:30

Dzień 2 – 18.11.2016 w godz. 08:00 – 16:00

Spotkania odbędą się w Wielkopolskiej Spółdzielni „Rolnik” w Poznaniu, Plac Wolności 18 (sala konferencyjna na II piętrze).

Czego można dowiedzieć się podczas spotkań

Program warsztatów jest niezwykle bogaty. Przedsiębiorcy mogą poznać praktyczne aspekty tworzenia biznesplanu, poczynając od przybliżenia najbardziej podstawowych definicji związanych z biznesplanem, przez strukturę dokumentu, planowanie działań marketingowych firmy i jej organizacji, po planowanie finansów, ocenę ryzyka oraz rozwiązywanie najczęściej występujących problemów z planowaniem biznesu.

Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

Bliższych informacji można uzyskać na stronie www.irpoznan.com.pl lub telefonicznie tel. 061 851 78 48 (informacji udziela Iwona Wesołek).

Previous Krystyna Janda i Teatr Polonia w poznańskim plenerze już w sierpniu
Next Ostrów Wielkopolski - podsłuchiwano przewodniczącego RM?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 1Comments

Atrakcyjny leasing samochodowy? Zobacz wyprzedaż, która Cię zaskoczy

Nawet 70% przedsiębiorców decyduje się na leasing samochodowy. To korzystna oferta, której atrakcyjność podnosi… wyprzedaż rocznika. Dzięki niej można nie tylko rozbudować flotę pojazdów firmowych, ale i sporo zyskać. Sprawdź,

Strefa Biznesu 0 Comments

Auta flotowe – czym jeżdżą pracownicy firm?

Samochód służbowy niezależnie od marki musi być wygodny i niezawodny. Jakie auta wybierają zazwyczaj polskie firmy? O tym piszemy w naszym artykule. Polscy przedsiębiorcy i właściciele firm stanowią sporą część

Strefa Biznesu 0 Comments

Frezowanie CNC coraz popularniejsze w przemyśle

Obróbka metali jest jednym z najważniejszych gałęzi przemysłu – pozwala bowiem na tworzenie nowych, ważnych urządzeń, które bez nowoczesnych metod obrabiania byłyby ciężkie do uzyskania w tradycyjny sposób. Wiadomo, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź