Ostrów Wielkopolski – podsłuchiwano przewodniczącego RM?

Ostrów Wielkopolski – podsłuchiwano przewodniczącego RM?

W Urzędzie Miejskim w Ostrowiu Wielkopolskim wykryto urządzenie mogące służyć do podsłuchu. Tajemniczy przedmiot znaleziono w gabinecie Przewodniczącego Rady Miejskiej, podczas prac porządkowych.

Urządzenie znajdowało się pod fotelem przewodniczącego Rady Miasta. Prezydent Miasta, Beata Klimek o zdarzeniu powiadomiła policje oraz prokuraturę.

„Urządzenie podsłuchowe” zostało przekazane policji. Ponadto – zgodnie z procedurami zawartymi w art. 12 § 1 Kodeksu postępowania karnego – Prezydent Miasta oraz Przewodniczący Rady Miejskiej, wczoraj, 12.07.2016 roku, złożyli Wniosek o ściganie przestępstwa w Prokuraturze Rejonowej i Komendzie Powiatowej Policji. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

Źródło: umostrow.pl

Previous Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz
Next Medal na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu dla Kaliszanina

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ? ZADZWOŃ!

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, która miała miejsce 12 marca br. w jednym ze sklepów monopolowych przy ul. Murawa w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNA ESKORTA RODZĄCEJ KOBIETY

Poznański policjant – przewodnik psa służbowego pomógł rodzącej kobiecie błyskawiczne dotrzeć do szpitala. To już kolejna tego typu sytuacja w ostatnim czasie. Do zdarzenia doszło 16 maja br. około godz.

Wielkopolska 0 Comments

Zapłać podatek od nieruchomości termin 15 marca

Zbliża się 15 marzec, czyli termin, do którego osoby fizyczne zobligowane są zapłacić podatek od nieruchomości lub wpłacić pierwszą jego ratę – przypominają urzędnicy poznańskiego magistratu. Zgodnie z ustawą o

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź