Koło – policjanci wezwani do awantury domowej wykryli amfetaminę i papierosy bez akcyzy

Koło – policjanci wezwani do awantury domowej wykryli amfetaminę i papierosy bez akcyzy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mundurowi ujawnili również w jego mieszkaniu 16 sztuk roślin konopi indyjskich oraz 190 paczek papierosów i ponad 20 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wobec zatrzymanego mężczyzny prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 27-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy 21 lipca br. policjanci otrzymali zgłoszenie o odgłosach awantury dobiegających z jednego z domów jednorodzinnych w Kole. Podczas zatrzymania awanturującego się 27-letniego mężczyzny, policjanci ujawnili w kieszeni jego spodni zakazane środki psychotropowe. Ponadto mundurowi w mieszkaniu awanturnika znaleźli 16 sztuk roślin konopi indyjskich, 9 gram amfetaminy oraz około 190 paczek papierosów i ponad 20 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Stróże prawa ustalili, iż uszczuplenie należności Skarbu Państwa z tytułu nieopłacenia podatku akcyzowego szacowane jest na kwotę przekraczającą 20 tys. złotych.

27-latek z uwagi na stan nietrzeźwości trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty, za które może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Prokuratura Rejonowa w Kole, na wniosek Policji, zastosowała wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

 

źródło: wielkopolska.policja.gov.pl

Previous Okienko transferowe ZUS - OFE tylko do 31 lipca!
Next Mieszkańcy Piły zdecydują jak wydać 3 mln złotych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

OKRADLI SWOJEGO PRACODAWCĘ NA PRAWIE 270 TYS. ZŁ

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zatrzymali 7 osób mających związek z kradzieżą mienia znacznej wartości z terenu jednego z pilskich przedsiębiorstw. Jeden z głównych sprawców trafił na 3

Poznań 0 Comments

SZKOLENIE W SĄDZIE OKRĘGOWYM W POZNANIU

31 marca 2017 roku na terenie Sądu Okręgowego w Poznaniu odbyło się szkolenie w którym brali udział funkcjonariusze Sekcji Policji Sądowej Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji

Wiadomości 0 Comments

Jak zabezpieczyć grzejnik przed dziećmi

Grzejniki do nieodłącznego elementu każdego domu. Niestety, są również źródłem potencjalnego zagrożenia dla dzieci. Dzieci często nie zgłaszają sobie spraw z tego, jakie skutki mogą wyniknąć z dotykania gorącego promiennika.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź