Mieszkańcy Piły zdecydują jak wydać 3 mln złotych

Mieszkańcy Piły zdecydują jak wydać 3 mln złotych

Rozpoczął się kolejny etap Pilskiego Budżetu Obywatelskiego. Pilanie, którzy ukończyli 16 lat mogą głosować jak zagospodarować 3 mln zł. Głosowanie zakończy się 16 września.

Do tego etapu wytypowano 145 zadań, spośród 273 zgłoszonych propozycji. Wartość wszystkich inwestycji to 10,5 mln zł. Wśród nich znalazły się m.in. ławeczka Stanisława Staszica, parkingi, chodniki, place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz infrastruktura rowerowa.

Najwięcej projektów dotyczy Osiedla Górnego, Osiedla Koszyce oraz Śródmieścia. Najmniej – Podlasia, Gładyszewia i Motylewa.

Lista projektów dostępna jest na www.konsultacjespoleczne.pila.pl, w punkcie obsługi klienta Urzędu Miasta Piły i w filiach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana.

Jedna osoba może zagłosować tylko raz. Każda uprawniona osoba ma do dyspozycji 5 głosów na zadania małe (po jednym głosie na zadanie) i 5 głosów na zadania osiedlowe (po jednym głosie na zadanie). Aby zagłosować należy skorzystać z jednej z dwóch metod głosowania: za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.konsultacjespoleczne.pila.pl lub w sposób tradycyjny – głosowanie w Urzędzie Miasta Piły i filiach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana.

Źródło: pila.pl

 

Previous Koło - policjanci wezwani do awantury domowej wykryli amfetaminę i papierosy bez akcyzy
Next Poznań - plan obchodów 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poznań: Miał wezwać pomoc, a zniknął z telefonem. Policja odzyskała urządzenie, poszukuje sprawcy

Policja z Poznania poszukuje osoby, która prawdopodobnie ma związek z kradzieżą telefonu na ul. Podgórnej. Personalia i adres sprawcy są znane policjantom, jednak nie przebywa on w swoim miejscu zamieszkania.

Poznań 0 Comments

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE ROWERY

Policjanci z Poznania zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który 1 sierpnia ukradł rower sprzed jednego ze sklepów przy ul. Strusia. Policjanci odzyskali również utracony jednoślad. Dodatkowo 19-latek przyznał się do 9 innych

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

W Warcie odnaleziono ciało kobiety, prawdopodobnie to Ewa Tylman

W Warcie, w Czerwonaku pod Poznaniem odnaleziono ciało kobiety. Prawdopodobnie jest to poszukiwana od 9 miesięcy Ewa Tylman. Zgadza się wzrost, kolor włosów, a jak na konferencji prasowej przekazał prokurator

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź