Poznań: Miał wezwać pomoc, a zniknął z telefonem. Policja odzyskała urządzenie, poszukuje sprawcy

Poznań: Miał wezwać pomoc, a zniknął z telefonem. Policja odzyskała urządzenie, poszukuje sprawcy

Policja z Poznania poszukuje osoby, która prawdopodobnie ma związek z kradzieżą telefonu na ul. Podgórnej. Personalia i adres sprawcy są znane policjantom, jednak nie przebywa on w swoim miejscu zamieszkania.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę. Na ulicy zasłabła dziewczyna. Jej towarzysz udzielał kobiecie pomocy, a przypadkowemu przechodniowi dał swój telefon, by ten wezwał karetkę pogotowia.Mężczyzna ten korzystając z zamieszania oddalił się, zabierając ze sobą telefon.

Policjanci bardzo szybko odzyskali aparat w jednym z poznańskich lombardów. Trafił już do prawowitego właściciela. Funkcjonariusze ustalili również tożsamość osoby, która może być odpowiedzialna za to zdarzenie. Obecnie ustalają jego miejsce pobytu, ponieważ nie przebywa on w miejscu zamieszkania.

Previous Kalisz Zawodzie – motocykliści spotkali się na XIV Salve
Next Leszno zwyciężyło w Energetycznym Turnieju Miast „Planeta Energii”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PONAD 200 PORCJI MARIHUANY NIE TRAFI NA RYNEK

Policjanci Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z pilskiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły, który ukrywał w swoim domu ponad 200 porcji marihuany.

Poznań 0 Comments

CBŚP -Mogli wyłudzić ponad 68 mln zł z funduszu UE

Prawie 300 policjantów z CBŚP i KWP w Poznaniu brało udział w rozbiciu zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie są podejrzani o wyłudzenie pożyczek ze środków Unii Europejskiej na łączną kwotę

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Policja CBŚ rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą działającą na terenie Wielkopolski

W akcji uczestniczyło ponad 250 funkcjonariuszy CBŚP z Krakowa i Poznania. Zatrzymano 8 osób, w tym kierującego zorganizowaną grupą przestępczą, 5 jej członków i 2 osoby zajmujące się drukowaniem podrobionych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź