Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród

Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród

W piątek 1 lipca Miasto Leszno rozpoczyna III edycję akcji „Lubię to! Leszno”. Po raz kolejny mieszkańcy Leszna mogą wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest wiele odlotowych nagród. Tak odlotowych jak choćby lot balonem!

„Lubię to! Leszno” już po raz trzeci motywuje mieszkańców do podejmowania wielu różnych aktywności związanych z miastem oraz jego bogatą ofertą kulturalną, edukacyjną, sportową i rekreacyjną. Tym razem nowością w akcji są quizy, w ramach których Leszczynianie mogą wykazać się wiedzą o Lesznie, jego historii, zabytkach i osiągnięciach. Jest to także okazja do błyśnięcia znajomością zasad bezpieczeństwa, ekologii i zdrowego trybu życia.

leszno logo lubię to
Podobnie jak miało to miejsce podczas II edycji akcji, całość działań przeprowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnej internetowej platformy aukcyjnej wpiszKod.pl. To tu do 11 sierpnia zostanie przeprowadzonych kilkadziesiąt konkursów. Za udział w akcji uczestnicy będą nagradzani unikalnymi kodami, które będą mogli wymienić na cenne nagrody.
Co ważne, aukcje na platformie wpiszKod.pl odbywają się w czasie rzeczywistym, co dodatkowo podkręca rywalizację, daje uczestnikom ekstra zastrzyk emocji i sprawia, że wygrana smakuje jeszcze lepiej.
Chcesz wziąć udział w quizach i pokazać, jak dobrze znasz swoje miasto? Pobawić się w konkursy? Masz apetyt na nagrody? Wejdź na stronę www.lubieto.leszno.pl i dołącz do zabawy.

 

Źródło: Urząd Miasta Leszna

Previous Na co uważać przy wyborze agencji SEO?
Next Tragiczny wypadek pod Lesznem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zgłosił fikcyjną kradzież

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 47-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna zawiadomił o kradzieży pieniędzy oraz biżuterii i oszacował straty na kwotę ponad 12 tys. złotych.

Wiadomości 0 Comments

Startuje 37. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2016

2 500 motyli zobaczymy 1 czerwca w Koninie – będą śpiewać i tańczyć! To dzieci, które przyjadą tu, by wziąć udział w wielkim święcie. Podczas festiwalu wystąpią także mali tancerze

Wiadomości 0 Comments

NOWOCZESNY SKANER NA WYPOSAŻENIU POZNAŃSKIEJ POLICJI

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu otrzymali jeden z najnowocześniejszych skanerów 3D. Urządzenie będzie wykorzystywane między innymi na miejscu zdarzenia różnego rodzaju przestępstw lub wypadków drogowych. Poziom odwzorowania i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź