Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród

Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród

W piątek 1 lipca Miasto Leszno rozpoczyna III edycję akcji „Lubię to! Leszno”. Po raz kolejny mieszkańcy Leszna mogą wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest wiele odlotowych nagród. Tak odlotowych jak choćby lot balonem!

„Lubię to! Leszno” już po raz trzeci motywuje mieszkańców do podejmowania wielu różnych aktywności związanych z miastem oraz jego bogatą ofertą kulturalną, edukacyjną, sportową i rekreacyjną. Tym razem nowością w akcji są quizy, w ramach których Leszczynianie mogą wykazać się wiedzą o Lesznie, jego historii, zabytkach i osiągnięciach. Jest to także okazja do błyśnięcia znajomością zasad bezpieczeństwa, ekologii i zdrowego trybu życia.

leszno logo lubię to
Podobnie jak miało to miejsce podczas II edycji akcji, całość działań przeprowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnej internetowej platformy aukcyjnej wpiszKod.pl. To tu do 11 sierpnia zostanie przeprowadzonych kilkadziesiąt konkursów. Za udział w akcji uczestnicy będą nagradzani unikalnymi kodami, które będą mogli wymienić na cenne nagrody.
Co ważne, aukcje na platformie wpiszKod.pl odbywają się w czasie rzeczywistym, co dodatkowo podkręca rywalizację, daje uczestnikom ekstra zastrzyk emocji i sprawia, że wygrana smakuje jeszcze lepiej.
Chcesz wziąć udział w quizach i pokazać, jak dobrze znasz swoje miasto? Pobawić się w konkursy? Masz apetyt na nagrody? Wejdź na stronę www.lubieto.leszno.pl i dołącz do zabawy.

 

Źródło: Urząd Miasta Leszna

Previous Na co uważać przy wyborze agencji SEO?
Next Tragiczny wypadek pod Lesznem

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska 0 Comments

List Prezydenta Miasta Poznania do Dowódcy Garnizonu Poznań

– Nie widzę możliwości odczytania tak zwanego „apelu smoleńskiego”. Proponujemy odczytanie apelu cywilnego. Będzie bezpośrednio powiązany z Czerwcem ’56 i z wydarzeniami, które nastąpiły później – deklaruje Prezydent Poznania Jacek

Kalisz 0 Comments

Senior i pierwsza pomoc

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu wraz z przedstawicielami Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu spotkali się z seniorami w ramach akcji „Senior i pierwsza pomoc”. Głównym

Wiadomości 0 Comments

WCHODZĄC NA ZAMARZNIĘTY ZBIORNIK WODNY ZAWSZE RYZYKUJESZ

W ramach działań „Bezpieczne Ferie 2017” policjanci Wydziału Prewencji kontrolują rejony zbiorników wodnych, tłumacząc dzieciom i ich opiekunom, jakie konsekwencje może mieć chodzenie po zamarzniętych rzekach i stawach. W trakcie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź