IV Regaty Smoczych Łodzi w Pile
10 osad z Piły wzięło udział w IV Regatach Smoczych Łodzi, które odbyły się 19 czerwca. Drużyny walczyły o przechodni Puchar Prezydenta Miasta Piły.
Puchar trafił w ręce zawodników RADER PIŁA. Zeszłoroczny zwycięzca – osada SLAYERS, tym razem uplasowała się na drugim miejscu. Na III miejsce w regatach zapracował zespół PWSZ PIŁA, a jako IV na metę przybyli MOTOCYKLIŚCI.
W zawodach udział wzięły też osady: URZĄD MIASTA PIŁY, GASTRO CENTRUM, OSIEDLA KOSZYCE, WODNIAK, MZK PIŁA oraz NAFCIARZE.
Źródło: pila.pl
Fotografia: J. Oburota
Może to Ci się spodoba
Kolejorz pamięta o bohaterach Poznańskiego Czerwca ’56
Zaczęło się o 6:00 rano, dokładnie 60 lat temu. Kilkaset metrów od ówczesnego stadionu Lecha, choć wtedy jeszcze Kolejarza. Spontaniczny strajk robotników Zakładów im. Józefa Stalina, dziś i oryginalnie im.
Lechici na resecie – koniec trudnego sezonu
57 meczów zagrali w mijającym sezonie piłkarze Lecha Poznań. Żaden polski klub nie rozegrał w ostatnim roku więcej spotkań. – Przyda nam się odpoczynek – nie ukrywa trener Kolejorza Jan
Żużel – Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie
1 lipca odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Turniej rozegra się na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Początek o godzinie 18:30. Lista startowa zawodników: 1. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 2.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!