Kończą się środki na firmę dla bezrobotnych

Kończą się środki na firmę dla bezrobotnych

Powiatowe urzędy pracy, jeden po drugim, zamykają akcję zbierania wniosków na dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla bezrobotnych.

W wielu miejscowościach Wielkopolski zainteresowanie pomocą było tak duże, że skracano terminy naboru do programu. Środki na otwarcie firmy wydały już m.in. urzędy pracy w Koninie, Poznaniu, Czarnkowie i Międzychodzie.

W Pile wnioski będą przyjmowane do 30 maja, w Krotoszynie do 3 czerwca. Funduszami na wsparcie bezrobotnych dysponuje jeszcze Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie.

O środki na podjęcie działalności gospodarczej mogą wnioskować osoby bezrobotne do 30 roku życia. Informacje o terminach zakończenia naboru w poszczególnych miejscowościach podawane są na stronach internetowych miejscowych urzędów pracy.

Previous KIA LOTOS RACE 2016 - 3. runda na torze w Poznaniu
Next Dzień Dziecka w poznańskiej Arenie

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Września: Fabryka Volkswagena prawie gotowa, czas kształcić kadry

Budowa fabryki niemieckiego producenta samochodów zmierza ku końcowi. Zrealizowano już 95% prac. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, produkcja ruszy w drugiej połowie tego roku. Ralf Nitzschke, dyrektor Zakładu Crafter

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak dobrać właściwy kontener do naszych potrzeb?

Kontenery są nam potrzebne w wielu sytuacjach. Nie tylko do transportu ciężkich ładunków, ale również podczas remontów czy na budowie. W zależności od tego, co chcemy w nich składować, będziemy

Strefa Biznesu 0 Comments

Podróż „szyta na miarę”

Chcemy podróżować szybko, możliwie tanio, bezproblemowo i w komforcie. Kupujemy coraz bardziej luksusowe samochody, częściej latamy samolotami, korzystamy z kolei o podwyższonym standardzie. Nie zawsze jednak wykorzystanie popularnych rozwiązań jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź