Kalisz zaprasza na wodne szaleństwa – nowe atrakcje dla dzieci

Rozpoczęcie sezonu w Kaliskim Parku Wodnym już 29 maja. W tym dniu szczególne atrakcje będą czekały na dzieci. Przy zewnętrznym brodziku powstał wodny plac zabaw. Maluchy z okazji Dnia Dziecka, razem z postaciami z bajek, będą mogły wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach.

Do odwiedzin w kompleksie basenowym zachęca wiceprezydent Kalisza, Piotr Kościelny:

„Serdecznie zapraszamy do kaliskiego Aquaparku. Zarówno baseny jak i cała infrastruktura zewnętrzna są już gotowe na inaugurację letniego sezonu. Mając na uwadze zadowolenie i bezpieczeństwo klientów licznie odwiedzających Park Wodny, przygotowane zostały dodatkowe atrakcje. O tym, że spędzający lato w mieście kaliszanie oraz mieszkańcy okolic chętnie odwiedzają Park Wodny świadczą rekordy frekwencyjne. W roku 2015 z usług Aquaparku skorzystało ponad 1500 osób dziennie. W sposób bezpośredni Aquapark podnosi atrakcyjność Kalisza i buduje jego prestiż jako dużego ośrodka miejskiego. Spółka efektywnie realizuje postawione przed nią zadania, o czym świadczy liczba klientów. W ubiegłym roku kaliski kompleks odwiedziło blisko 420 tysięcy osób, z samych basenów wewnętrznych i zewnętrznych oraz saun skorzystało ponad 360 tysięcy amatorów wodnej zabawy”.

 

Previous Gniezno - sprzedawała buty, ale klientów puściła z torbami
Next Startuje JBL Triathlon Sieraków 2016

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

POLICYJNY MISTRZ W KICKBOXINGU

Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu post. Rafał Sawerwain zdobył Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Zawody odbyły się w połowie czerwca br. w podkarpackim Nisku. Spośród 133 zawodników

Wiadomości 0 Comments

„DWIE STRONY SIECI” NA DWORCU GŁÓWNYM PKP W POZNANIU

W ramach programu profilaktycznego „Dwie strony sieci” Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zorganizował akcję prewencyjno – edukacyjną, która odbyła się w hali głównej Dworca Głównego PKP w Poznaniu.

Leszno 0 Comments

Leszno – ruszył II etap robót przy ul. Dekana

25 lub 26 lipca Wykonawca robót budowlanych w ulicy Jana Dekana rozpocznie Etap II robót, czyli na odcinku czyli na odcinku od wjazdu do stacji benzynowej do wjazdu do sklepu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź