Startuje JBL Triathlon Sieraków 2016

Startuje JBL Triathlon Sieraków 2016

Piąta edycja JBL Triathlon Sieraków rozpoczyna się 28 maja o godz. 8:00 w ośrodku wypoczynkowym Słoneczna. Pierwszego dnia zawodnicy pokonają dystans 56,5 km. Na 29 maja zaplanowany jest dystans dwukrotnie dłuższy – 112,99 km.

Sieraków znany jest z malowniczej scenerii Krainy 100 jezior. W otoczeniu natury i w atmosferze relaksu, kibice będą mogli nie tylko dopingować zawodników, ale również wypocząć i skorzystać z licznych atrakcji umiejscowionych w pobliżu startu i mety zawodów.

Wydarzeniem towarzyszącym zawodom są targi sprzętu sportowego EXPO.

 

Previous Kalisz zaprasza na wodne szaleństwa – nowe atrakcje dla dzieci
Next Turek - Chłopiec wypadł z okna, trwa operacja

Może to Ci się spodoba

Mecz Polska – Niemcy większość Wielkopolan obejrzy w domach

Niewiele miast Wielkopolski zdecydowało się w tym roku na organizowanie stref kibica. Ci włodarze, którzy jednak postanowili umożliwić fanom piłki nożnej wspólne oglądanie Euro 2016 mają powód do dumy. Na

Lech Poznań – Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych

Kolejorz rozpoczął w niedzielę nowy sezon. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci specjalnie utworzonej Strefy Rodzinnej. Przy wejściu od ulicy Bułgarskiej już na stałe czekać będzie morze atrakcji dla

Milan Sitiniansky i Marc – Reiner Schmidt – zwycięscy supermoto

W weekend, na Torze „Poznań” odbyły się zawody supermoto. Poznański tor i Automobilklub Wielkopolski po raz drugi został wybrany na organizatora rund Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź