Kończą się środki na firmę dla bezrobotnych
Powiatowe urzędy pracy, jeden po drugim, zamykają akcję zbierania wniosków na dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla bezrobotnych.
W wielu miejscowościach Wielkopolski zainteresowanie pomocą było tak duże, że skracano terminy naboru do programu. Środki na otwarcie firmy wydały już m.in. urzędy pracy w Koninie, Poznaniu, Czarnkowie i Międzychodzie.
W Pile wnioski będą przyjmowane do 30 maja, w Krotoszynie do 3 czerwca. Funduszami na wsparcie bezrobotnych dysponuje jeszcze Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie.
O środki na podjęcie działalności gospodarczej mogą wnioskować osoby bezrobotne do 30 roku życia. Informacje o terminach zakończenia naboru w poszczególnych miejscowościach podawane są na stronach internetowych miejscowych urzędów pracy.
Może to Ci się spodoba
Kurs spawacza daje pracę
W Wielkopolsce rośnie popularność kursów zawodowych. Jest to spowodowane tym że w Polsce spawacz może zarobić 3-4 tysiąca złotych. Na Zachodzie – jest to ta sama liczba ale już w
Na co uważać przy wyborze agencji SEO?
Pozycjonowanie to nieustannie najbardziej efektywny i skuteczny sposób na zaistnienie w Internecie. To również najbardziej tajemniczy element marketingu online. Większość przedsiębiorców dokładnie nie wie, jakim narzędziami posługują się w tym
Urząd Marszałkowski – ostatnie dni naboru na targi Inteligentne specjalizacje w Indiach, Chinach, Kolumbii i na Ukrainie
Urząd Marszałkowski – ostatnie dni naboru na targi Inteligentne specjalizacje w Indiach, Chinach, Kolumbii i na Ukrainie Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaplanował udział polskich firm w targach wpisanych w obszar
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!