POLICJANCI ZATRZYMALI HANDLARZY NARKOTYKAMI

POLICJANCI ZATRZYMALI HANDLARZY NARKOTYKAMI

Gostyńscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn handlujących narkotykami. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu gostyńskiego, krotoszyńskiego i leszczyńskiego. Policjanci przechwycili też ponad 300 gramów marihuany. Za udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami.  Z informacji śledczych wynikało, że jeden z nich, 24-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, będzie przewoził samochodem narkotyki. Policjanci w trakcie przeprowadzonej kontroli drogowej samochodu marki Renault Megane, pod fotelem pasażera na którym siedział diler znaleźli ponad 100 gramów marihuany. Dodatkowo okazało się, że 21-letni kierowca był pod działaniem amfetaminy. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Jeszcze tego samego dnia gostyńscy kryminalni pojechali do Leszna, gdzie zatrzymali dostawcę narkotyków. 25-latek został zatrzymany w pobliżu miejsca zamieszkania. Mężczyzna próbował uciec policjantom, jednak szybko został złapany i obezwładniony. W torbie, którą miał przy sobie, funkcjonariusze znaleźli ponad 200 gramów marihuany i amfetaminy.

Ostatni z zatrzymanych to 28-letni mieszkaniec Krotoszyna, który w narkotyki zaopatrywał się w województwie dolnośląskim. Dalej towar sprzedawał mieszkańcowi Leszna, a ten 24-latkowi z powiatu gostyńskiego.

Podczas prowadzonego postępowania śledczy ustalili, że mężczyźni od grudnia 2016 roku sprzedali kilka kilogramów narkotyków. Ich klientami było kilkadziesiąt osób mieszkających w różnych powiatach.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie całej trójce zarzutu posiadania i udzielania narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli 20 tysięcy złotych, które znaleźli przy podejrzanych.

Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.

Previous ZATRZYMANI W ZWIĄZKU Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ NARKOTYKOWĄ
Next POLICYJNY MISTRZ W KICKBOXINGU

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

TRAFILI DO ARESZTU ZA OSZUSTWA

Policjanci z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn. Oszukiwali oni przedsiębiorców wystawiając faktury za usługi, których poszkodowani nigdy nie zamawiali. Proceder mógł trwać kilka lat, ustalono i przesłuchano 24 pokrzywdzonych, a ustalone

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

BYŁ POSZUKIWANY I POSIADAŁ NARKOTYKI

Chodziescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który miał odbyć karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. Jak się okazało pomimo tego, że 33-latek miał na swoim koncie wyrok za posiadanie narkotyków nie zerwał

Wiadomości 0 Comments

Woźniki – zderzenie osobówki z pociągiem

Do groźnego wypadku doszło ok. godziny 8.30 na przejeździe kolejowym w Woźnikach. Na miejsce udały się 3 zastępy ratowniczo – gaśnicze i 1 specjalny. Samochód osobowy Renault Scenic zderzył się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź