BYŁ POSZUKIWANY, POSIADAŁ NARKOTYKI

BYŁ POSZUKIWANY, POSIADAŁ NARKOTYKI

Policjanci z grupy „Blokers” w ubiegłym tygodniu zatrzymali czterech młodych mężczyzn, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Na widok policyjnego radiowozu, pakunek z marihuaną mężczyźni najpierw kolejno sobie przekazali, by na koniec pośpiesznie odłożyć go na ziemię. Policjanci szybko ustalili właściciela narkotyków. 21-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

21 lutego br. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, pełniący służbę w ramach grupy „Blokers” patrolowali teren poznańskiego Starego Miasta. Około godziny 2.00, w rejonie przystanku tramwajowego na Placu Bernardyńskim, policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy widząc policyjny radiowóz zaczęli okazywać zdenerwowanie – pośpiesznie przekazali sobie coś z ręki do ręki, po czym jeden z nich schylił się i odłożył to na ziemię. Nie umknęło to uwadze mundurowych, którzy postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania.

Po kilku minutach wszystko było już wiadomo. W niewielkim worku foliowym leżącym na ziemi znajdował się susz konopi indyjskich. Marihuana, o łącznej wadze ok. 6 gramów, była poporcjowana w kilku woreczkach strunowych. Policjanci zabezpieczyli pakunek, a wszyscy czterej mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Wtedy też okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu, w związku z zaległą karą pozbawienia wolności.

Poszukiwany 21-latek przyznał się, że narkotyki są jego własnością. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat więzienia.

Previous Poznań - konferencja naukowców przed wrześniowym Narodowym Kongresem Nauki
Next ZARZUTY ZA BEZZWROTNE POŻYCZKI

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ 41 ZARZUTÓW ZA OSZUSTWA I USIŁOWANIA WYŁUDZEŃ PIENIĘDZY

Szamotulski Zespół do Walki z Przestępczością Gospodarczą zakończył sprawę licznych wyłudzeń na szkodę banków oraz firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Podejrzany wprowadzał w błąd pośredników kredytowych, przez co poszkodowani stracili

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

MARIHUANA UKRYTA W MANDACIE

W nietypowy sposób, zakończyła się przejażdżka samochodem dla 23-letniego mieszkańca Kalisza. Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci zabezpieczyli marihuanę.

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Policja poszukuje 21-latki z Poznania

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną 21-letnią Michaelle Pawelczyk. Osoby posiadające informacje na temat jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Policją. Policjanci z Poznania poszukują

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź